33905800
09221054258

کاسه نمد SIMRIT - زیمریت با قیمت عالی

در این صفحه قصد داریم در مورد کاسه نمد Simrit توضیحات لازم را بیان کنیم .  همانطور که در قسمت های قبل توضیح داده شد ، کاسه نمد یک نوع درزگیر می باشد که به صورت کلی برای درزبندی در صنایع و قطعات مختلف بکار می رود و استفاده های فراوانی دارد . 
کاسه نمد سیمریت simrit
کاسه نمد سیمریت SIMRIT  یکی دیگر از کاسه نمد های ساخت کشور آلمان می باشد که برای کیپ کردن سطح و عایق کردن در قطعات مختلف بکار می رود . برند SIMRIT یکی از برند های شرکت آلمانی FST می باشد و می توان به اطمینان گفت که این شرکت بزرگترین شرکت تولید کننده کاسه نمد در دنیا می باشد . گستردگی محصولات این شرکت از تجهیزات دندانپزشکی تا گیربکس های خودرو می باشد .
کاسه نمد simrit در میلیون ها تجهیزات مختلف در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت منظم با پیشرفت تکنولوژی سعی کرده است تا کیفیت محصولات و کاسه نمد های خود را ارتقاء ببخشد . 
به هر یک از واشرهای آهن دار لاستیکی گرد که در موتور برای پیشگیری از نفوذ روغن به بیرون مورد استفاده قرار میگیرد کاسه نمد گفته میشود. در صنعت برای کیپ و عایق کردن سطوح از درزگیرها استفاده میشود. برای درزبندی شفت‌های دوار و پیوسته حاوی سیال از کاسه نمد که نوعی درزگیر یا آب بند است استفاده می‌گردد تا از بیرون زدگی روغن از پوسته جلوگیری شود. کاسه نمد SIMRIT  یکی از کاسه نمدهای ساخت کشور آلمان است که به عنوان درزگیر برای کیپ کردن سطح و عایق کردن در قطعات مختلف استفاده میشود. 

کاسه نمد برند SIMRIT

از برندهای مطرح شرکت آلمانی FST، برند SIMRIT است. محصولات این شرکت از تجهیزات دندانپزشکی تا گیربکس‌های خودرو گسترده میباشد و در تمام زمینهها محصولات با کیفیت تولید می‌کند، می‌توان این شرکت را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده کاسه نمد در دنیا نیز معرفی کرد. به منظور استفاده از حداکثر عمر کاسه نمد SIMRIT باید قبل از خرید علاوه بر توجه به مواد، زیری، تلورانس، انعطاف و ... موارد دیگری در مکان قرار گیری کاسه نمد را مورد بررسی قرار داد. این موارد عبارتند از: طرح قطرخارجی ،  جلد کاسه نمد و طرح کمکی هیدرودینامیک
به عنوان مثال استفاده از شیارهای مارپیچی در طرح کمکی هیدرودینامیک عملکرد لبه‌های آب بندی کاسه نمد را بهبود میبخشد. در قسمت‌های مختلف اتومبیل مانند گیربکس، موتور، جعبه فرمان، پمپ هیدرولیک و… از کاسه نمدهایی با خصوصیات منحصر آن قسمت استفاده میشود.

اجزای کاسه نمد سیمریت چه هستند؟

اجزای کاسه نمد
طبق تصویر بالا، لبه کاسه نمد به سه بخش تقسیم بندی میشود:
1. مرز آب‌بند (Sealing Edge) 
طبق تصویر این بخش، سطح مقطعی همچون یک گوه (Wedge) دارد و برای آب‌بندی، بر روی سطح شفت فشار وارد می‌کند.
2. لبه آب‌بند (Seal Lip) 
در طراحی این بخش برای بهبود تماس کاسه نمد با شفت از یک فنر استفاده میکنند. این بخش از الاستومری منعطف تشکیل شده و به گونه‌ای است که آب‌بندی آن حتی در صورت ارتعاشات موتور و تغییرات فشار سیال، دچار مشکل نشود.
3. لبه گردگیر (Dust Lip) 
این بخش برای جلوگیری از ورود گرد و غبار است و همانند یک مرز آب‌بند اما بدون فنر عمل می‌کند.
پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما
تلفن های تماس :
02133905800 - 09221054258 - 09128300860
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح