33905800
09221054258

کاسه نمد کورتیکو Corteco اصل با قیمت عالی + خرید عمده و تک

 كاسه نمد كورتكو Corteco یکی دیگر از انواع کاسه نمد های آلمانی می باشد که در کشورمان مورد اقبال مشتریان بسیاری قرار گرفته است .تولید بیش از 6000 نوع کاسه نمد مختلف نشان دهنده عظمت و گستردگی تولیدات این شرکت می باشد و می توان گفت از نظر تنوع محصول ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان کاسه نمد در دنیا می باشد .

کاسه نمد Corteco

این شرکت آلمانی  با سابقه بیش از 80 سال ، دارای بیش از 15 کارخانه مختلف در کشور های مختلف می باشد و کاسه نمد یکی از محصولات این شرکت می باشد و محصولات دیگری مانند اورینگ نیز توسط این مجموعه تولید می شود .یکی از پیشگامان تولید قطعات خودرو مخصوصاً کاسه نمد برند Corteco است. کاسه نمد Corteco از خروج مایعات از اطراف شفت‌های در حال چرخش و غیره جلوگیری میکند. برای انتخاب کاسه نمد مناسب باید با توجه به کارکردی که از آن انتظار دارید اجزای آن را انتخاب کنید. این برند دارای کارخانه های تولید و توزیع در بیش از 15 کشور مختلف است و به صورت مستقل عمل می‌کند. این شرکت از طریق گروه بین‌المللی فرویدنبرگ محصولات خود را به بیشتر از 60 کشور در جهان عرضه کرده است. مصرف کنندگان با اعتماد به قطعات کورتکو (Corteco) باعث شدهاند این شرکت بیشتر از 19،000 محصول در کیفیتهای اصلی را وارد بازار جهانی کند. کورتکو (Corteco) متنوع ترین کاسه نمدهای شافت مانند کیت کاسه نمدهای گیربکس، فرمان، چرخ، دیفرانسیل، گیربکسهای اتوماتیک، شیلنگ ترم، ساق سوپاپ، کیت مهره روغن و ... را با کیفیت بسیار بالا تولید میکند.
محصولات کورتكو (Corteco) سه گروه دسته بندی میشود: 1. کاسه نمد  2. پولی  3. فیلتر کابین
کاسه نمدهای کورتکو (Corteco) بیش از 7000 نوع واشر و 6500 نوع کاسه نمد شافت گوناگون از نوع سیمرینگ و کاسه نمدهای ساق سوپاپ را در بازار عرضه کرده است، کیفیت بالای این قطعات باعث شده که افراد زیادی همه ساله از این برند خرید کنند. 

اجزا کاسه نمد Corteco

اولین جزء کاسه نمد، لبه آن میباشد. لبه کاسه نمد Corteco از یک لبه انعطاف‌پذیر از جنس مواد الاستومری به گونهای طراحی شده است که شفتهای دوار امکان آب بندی مناسبی را داشته باشند.
دومین جزء پوسته فلزی است برای اتصال درست به مکان خود. تأمین کنندگان کاسه نمد Corteco سعی بر این دارند که کاسه نمدها سختی لازم را در پوسته داشته باشد تا در جایگاه خود به خوبی جای بگیرند. فنر آخرین جزء است که مکمل لبه کاسه نمد جهت تقویت آب بندی است.

عوارض خرابی کاسه نمد کورتکو

1. با خراب شدن کاسه نمد امکان به وجود آمدن عوارض برای قطعات همجوار زیاد است، مثلا در صورت نشت روغن در داخل موتور امکان اینکه سوپاپ هوا، گیر کند وجود دارد. با گیر کردن سوپاپ هوا، هوای داخل محفظه گرم میشود که این گرم شدن روغن عوارض بدی دارد و فشار بالایی به داخل جدارههای اطراف وارد میکند. متاسفانه همین فشار باعث مختل شدن کارایی کاسه نمد میشود و روغن از کاسه نمد به بیرون نشت میکند، با نشت روغن، خودرو با کمبود روغن مواجه میشود و خسارتهای بسیار بیشتری به ماشین وارد میشود.
کاسه نمد کورتکو
2. یکی دیگر از عوارض، ایجاد سر و صدا در دیفرانسل است. زیرا طبق توضیحات بالا با خراب شدن کاسه نمد خودرو با کمبود روغن مواجه میشود، دیفرانسل و چرخ دهندهها در صورتی که خشک باشند و روغن به آنها نرسد به صورت سر و صدا نشان میدهند. این سر و صدای ایجاد شده در صورت ادامه دادن و عدم تعمیر با گذشت زمان به خود دیفرانسل آسیب میزند.
در بسیاری از موارد صاحب ماشین برای جبران کم بودن روغن، به مراتب در ماشین روغن میریزد، اما این کار فقط یه روش بیهوده با هزینه اضافی است زیرا در نهایت ماشین باید تعمیر شود و این هزینه انجام شود. در صورتی که این کار را هم انجام دهید به دلیل اینکه یک زمانی روغن کم است یک زمان متناسب است و هی به مراتب زیاد روغن جدید در ماشین ریخته میشود باز هم به اجزای ماشین صدمه وارد میکنید و این صدمه طی مرور زمان گسترده میشود و فقط هزینههای شما افزایش مییابد. پس در زمانی که با این مشکل روبرو شدید هر چه سریعتر نسبت به تعویض اقدام کنید.
پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما
تلفن های تماس :
02133905800 - 09221054258 - 09128300860
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح