33905800
09221054258

کاسه نمد وایتون با قیمت عالی + وارد کننده اصلی در ایران

کاسه نمد وایتون را می توان یکی از برندهای با کیفیت کاسه نمد معرفی کرد که در شرایط حساس نیز می تواند عملکرد بهینه و خوبی داشته باشد و شاید بتوان ادعا کرد که از کاسه نمد وایتون می توان به عنوان بهترین کاسه نمد دنیا در ویژگی مقاومت و دوام نام برد.
کاسه نمد وایتون
کاسه نمد های وایتون ویژگی های مختلفی دارند که باعث می شود مشتریان زیادی را با خود به همراه داشته باشد . از مهمترین ویژگی های این کاسه نمد می توان به مواردی چون مقاوم در حرارت بالا (از منفی 20 درجه تا 210 درجه سانتی گراد) ، نفوذپذیری کم و کارکرد عالی اشاره کرد . محصولات Viton و کاسه نمد Viton در صنایع مختلفی مانند خودرو ها ، حمل و نقل و ... مورد استفاده قرار می گیرد .
شرکت چرخش صنعت بعنوان تامین کننده انواع کاسه نمد در ایران ، آمادگی تامین و فروش انواع کاسه نمد های وایتون در سایز و مدل های مختلف را در کشور دارد . در صورت نیاز به خرید انواع کاسه نمد می توانید با شماره های 02133905800 و یا 09221054258 تماس بگیرید .
کاسه نمد
از مقاومترین و بادوام‌ترین کاسه نمد موجود در بازار که در برابر شدیدترین دما و مواد شیمیایی خشن عملکرد بسیار بالایی از خود نشان دهد، کاسه نمد وایتون است. این کاسه نمد در دسته کاسه نمدهای صنعتی قرار میگیرد که با نام شیمیایی، فلورو الاستومر (فلور کربن) و با علامت اختصاری FKM یا  CFM شناخته میشود. محصولات وایتون و کاسه نمد Viton در صنایع مختلفی مانند خودروها، حمل و نقل و غیره مورد استفاده قرار میگیرند در این پست قصد داریم برند وایتون را از نظر عملکرد بررسی کنیم تا بتوانید خیلی راحتتر برای خرید در بین برندهای موجود انتخاب کنید. 

ویژگی ها و کاربرد کاسه نمد وایتون

در مقایسه با دیگر کاسه نمدهای هم قیمت و موجود در بازار، کاسه نمد وایتون خواص مکانیکی را خوب حفظ میکند و درجه حرارت بالا در حدود 210 درجه سانتی گراد را تحمل میکند. کاسه نمد وایتون در برابر تخریب طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی و مایعات مثل سوخت‌ها، روغن‌ها، روان کنندهها و بیشتر اسیدهای معدنی نسبت به سایر الاستومرهای غیر فلوئوره شده، مقاومت بسیار بالاتری دارند. این مواد با داشتن نفوذپذیری کم به چنین طیف گستردهای از مواد در مقابل سوختهای اکسیژنه خودرو عملکرد فوق العادهای دارند. کاسه نمد وایتون در جاهایی که عوامل چالش برانگیز در آنجا وجود وارد میشود مثل خوردوهایی حمل و نقل سوخت که شامل غلظت بالایی از بیودیزل هستند.  استفاده از این کاسه نمد باعث میشود که زمان زیادی نیاز به آببندی نداشته باشید و از کاهش هزینه ها لذت ببرید.
کاسه نمد وایتون
عایق بودن viton : کاسه نمد وایتون سوخت اکسیژنه خودرو خورندگی بالایی دارد و به هیچ وجه از خود نفوذ پذیری نشان نمیدهد، در موارد هیدرولیک بسیار کارآمد است زیرا مقاومت بالاتری را از خود در برابر خورندگی سیالات مایع و گازی نسبت به سایر قطعات لاستیکی ماشین غیر فلوئور شده نشان میدهد. 
بررسی دقیق عایق بودن: درجه حرارت بالا: میزان تحمل درجه حرارت وایتون از -20 الی 210 درجه سانتی گراد است.
مواد شیمیایی: تحمل طیف گستردهای از مواد شیمیایی مثل روغن ها، اسیدها، گازها و مایعات سیلیکون و هیدروکربن های هالوژنه
چالش های زیست محیطی: حفظ خاصیت آب بندی حتی در صورت قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش، اکسیداسیون و...
شرکت چرخش صنعت به عنوان تأمین کننده انواع کاسه نمد در ایران، آمادگی تامین و فروش انواع کاسه نمدهای وایتون در سایز و مدلهای مختلف را در کشور دارد. در صورت نیاز به خرید انواع کاسه نمد می توانید با شماره های 02133905800 و یا 09221054258 تماس بگیرید .
پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما
تلفن های تماس :
02133905800 - 09221054258 - 09128300860
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح