33905800
09221054258

اورینگ NBR

NBR (لاستیک نیتریل) اصطلاح عمومی پلیمر اکریل-نیتریل بوتادین است. اورینگ‌ها رایج‌ترین عنصر آب‌بندی هستند و به دلیل ارزان‌قیمت بودن و ساده‌بودن آن‌ها، حوزه کاربرد اورینگ‌ها در سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک بسیار وسیع است. در مواردی که شرایط کاری و تجهیزات مناسب باشد می توان از آن ها هم در کاربردهای استاتیکی و هم در کاربردهای دینامیکی استفاده کرد، اما برای حرکات چرخشی توصیه نمی شود. از آنجایی که آنها فضای کمتری را اشغال می کنند و آب بندی دو طرفه را در مقایسه با سایر عناصر آب بندی ارائه می دهند، اورینگ طراحی را آسان تر می کند.

اورینگ NBR

بدست آوردن نتایج خوب از کاربردهای اورینگ به اندازه گیری مناسب، انتخاب مواد صحیح و کیفیت سطح مناسب بر روی قطعات فلزی بستگی دارد. تقریباً در هر صنعتی استفاده می شود، به ویژه در ماشین آلات غیر متحرک و در کاربردهای آب بندی استاتیک، به عنوان مثال به عنوان آب بند فلنج یا پوشش مقاومت شیمیایی خوب در برابر روغن های معدنی، گریس ها و روغن های هیدرولیک. به دلیل مقاومت ضعیف در برابر ازن و اشعه ماوراء بنفش برای استفاده در فضای باز مناسب نیست.

اورینگ NBR چیست؟

اورینگ NBR، همچنین به عنوان لاستیک نیتریل بوتادین شناخته می شود و یک لاستیک مصنوعی است که از ترکیب بوتادین و اکریلونیتریل تولید می شود. این پلیمرها در آب امولسیون شده و سپس با استفاده از آغازگرهای رادیکال آزاد پلیمریزه می شوند. فرآیند پلیمریزاسیون مولکول های تک واحدی را به مولکول های بزرگتر و چند واحدی متصل می کند. هرچه اکریلونیتریل در پلیمر بیشتر باشد، مقاومت در برابر روغن ها بیشتر می شود اما انعطاف پذیری مواد کمتر می شود.

اورینگ NBR

مزایای اورینگ NBR

اورینگ یک ماده مهر و موم محبوب برای طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع است. تطبیق پذیری و قابلیت اطمینان NBR آن را به یک انتخاب عالی برای کاربردهای همه منظوره تبدیل می کند. اورینگ در برابر روغن های نفتی، نفت خام، آب، بنزین، پروپان و برخی سیالات هیدرولیک به طور معقولی مقاوم است. همچنین مقاومت سایشی و فشرده سازی خوبی را ارائه می دهد. به عنوان یک راه حل آب بندی قابل اعتماد و مقرون به صرفه، اورینگNBR  یک انتخاب قابل اعتماد است. به طور گسترده ای در صنایع خودروسازی، دریایی و هوافضا استفاده می شود.
• قابل استفاده برای سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک.
• هم برای کاربردهای استاتیک و هم برای کاربردهای دینامیکی فشار پایین قابل استفاده است.
• هم برای کاربرد میله و هم برای پیستون
• طیف وسیع ترکیبی
• طیف وسیعی از ابعاد
• نصب و حذف آسان
• راه حل های آب بندی اقتصادی
اورینگ NBR

معایب لاستیک اورینگ

عیب اصلی لاستیک اورینگNBR  عملکرد ضعیف آن در مواجهه با اشعه ماوراء بنفش، هوای عمومی و ازن است. بنابراین برای برنامه های کاربردی در فضای باز توصیه نمی شود. اورینگ مقاومت نسبتاً ضعیفی در برابر بخار و محدوده دمای عملیاتی غیرقابل توجهی از -25 تا +100 درجه سانتیگراد دارد.

کاربرد اورینگ NBR

تقریباً در هر صنعتی استفاده می شود، به ویژه در ماشین آلات غیر متحرک و در کاربردهای آب بندی استاتیک، به عنوان مثال به عنوان فلنج یا درزگیر پوشش.
برای ابعاد خاص، طناب اورینگ دارای یک مزیت واضح است زیرا می‌توان این برنامه را برای راه حل مورد نظر سفارشی کرد، در حالی که یک راه حل نسبتا کم هزینه است.
مقاومت شیمیایی خوب در برابر روغن های معدنی و گریس ها و روغن های هیدرولیک. به دلیل مقاومت ضعیف در برابر ازن و اشعه ماوراء بنفش برای استفاده در خارج مناسب نیست.
اورینگ nbr
نصب اورینگ NBR 
اورینگ ها با دست در شیار نصب می شوند. بسیار مهم است که ابزار مونتاژ باید از مواد نرم و بدون لبه های تیز باشد. قبل از نصب، تمام قسمت های جداگانه مهر و موم باید با روغن سیستم روغن کاری شوند.
عملکرد اورینگnbr
عملکرد حلقه اورینگ  nbr این گونه است که که اتصال دو قطعه را ببندد تا اطمینان حاصل شود که هیچ هوا، گاز یا مایعی نمی تواند از آن عبور کند. به طور معمول، آنها در یک شیار نصب می شوند و برای مقاومت در برابر فشار طراحی شده اند.

خرید و قیمت اورینگ NBR

این نوع اورینگ یکی از اورینگ های رایج است. میتوانید اورینگ NBR را با کیفیت بالا و قیمت منصفانه خرید کنید. ما بهترین‌ها را به شما ارائه می‌دهیم تا شما با خیال آسوده خرید کنید و نیازتان را برطرف کنید.
خرید اورینگ NBR
قیمت اورینگNBR 
اورینگ‌ها انواع مختلفی دارد و قیمت مناسبی دارند. می توانید به فروشگاه سر بزنید و از تمام قیمت‌ها مطلع شوید.
اورینگ یکی از رایج ترین انواع مهر و موم در جهان است. با تعداد نامحدودی از اندازه های تولیدی ممکن، از آنها برای کاربردهای مختلف در صنایع استفاده می شود. این اورینگ‌های مکانیکی گرد مانع از عبور گاز یا مایع از دهانه می شوند اما با گذشت زمان ممکن است فرسوده شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. 
پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما

تلفن های تماس : 33905800  و   09221054258

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح