33905800
09221054258

کاسه نمد گرافیتی و استیل کربن

یکی از انواع متفاوت کاسه نمد کاسه نمد گرافیتی نام دارد این محصول با نام کاسه نمد استیل کربن هم شناخته می‌ شود‌. متریالی که در تولید کاسه نمد گرافیتی به کار رفته است از جنس استیل و کربن گرافیت است. کاسه نمد گرافیتی در کمپرسورهای هوای فشرده استفاده می شود. این قطعه قدرت تحمل حرارت با درجه بالا تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارد. در واقع می توان گفت که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کاسه نمد گرافیتی تحمل تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد است. علاوه بر این توجه داشته باشید که کاسه نمد گرافیتی با یک بوش بر روی شفت متصل می شود در این صورت به قطعات آسیبی نمی رساند. بنابراین برای نصب این مدل کاسه نمد هم باید به این نکته توجه داشته باشید. 
 

کاسه نمد استیل کربن

نکاتی که باید در مورد کاسه نمد گرافیتی بدانید

یکی از نکاتی که در مورد کاسه نمد گرافیتی و یا همان استیل کربن باید مد نظر قرار دهید این است که در کمپرسور هوایی که هوای فشرده تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد در آن می رسد به دلیل اینکه شفت در آن سرعت بالایی دارد نمی توان از کاسه نمد های معمولی استفاده کرد. از این رو کاسه نمد های گرافیتی بهترین گزینه به حساب می آیند. زیرا این قطعات تحمل حرارت ۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارند. علاوه بر این از متریال‌های منحصربه‌فردی تولید شده اند. لذا بهترین گزینه در کمپرسورهای هوای فشرده به حساب می آیند. در واقع برای استفاده از انواع کاسه نمد ابتدا باید به جنس و کاربرد کاسه نمد توجه داشته باشید. این قطعات در برابر حرارت، دما و فشار مقاومت مختلفی دارند‌. از این رو کاربردشان با یکدیگر متفاوت است. اگر شما انواع کاسه نمد را بشناسید با کاربردشان آشنا می شوید. 

مشخصات کاسه نمد گرافیتی

یکی از ویژگی‌ها و مشخصات کاسه نمد گرافیتی این است که این محصولات در دمای ۲۲۰ درجه سانتی گراد مقاومت دارند. علاوه بر این در وسایلی مانند کمپرسور هایی که توان فشار ۲۲۰ درجه حرارت ۲۰۰ بار فشار را دارند استفاده می شوند. کاسه نمد های گرافیتی که با استفاده از یک قطعه استفاده قرار می گیرند که به آن بوش می گویند. توجه داشته باشید که در قطعات لاستیکی ماشین از کاسه نمد گرافیتی استفاده نمی‌ کنند. اما این قطعه در صنعت کاربرد بسیار بالایی دارد. این محصولات با بهترین متریال درجه یک تولید می شوند. متریال به کار رفته در کاسه نمد شامل کربن و استیل است. برای جا زدن کاسه نمد باید از بوش استفاده شود البته توجه کنید که سایز بوش کاملاً متفاوت است.

کاربرد کاسه نمد استیل کربن

کاسه نمد بر اساس متریالی که در تولید آن به کار رفته و بر اساس میزان مقاومت آن به چند دسته تقسیم بندی می شود. از این رو کاربرد هر یک از انواع کاسه نمد ها با یکدیگر متفاوت می باشد. به عنوان مثال کاسه نمد گرافیتی که با نام کاسه نمد استیل کربن هم شناخته می شود در کمپرسور هوایی که تحمل فشار ۲۲۰ درجه حرارت و ۲۰۰ بار فشار را دارند مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اما از کاسه نمد های معمولی در این قسمت استفاده نمی‌ کنند. این قطعات برای روغن کاری شفت ها و یاتاقان ها در سیستم های هیدرولیکی استفاده می شوند. در واقع به دلیل تفاوتی که در ساختار ظاهری و شکل لبه های کاسه نمد ها وجود دارد باید گفت که این محصولات با نام های مختلفی شناخته می شوند.‌

پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما
تلفن های تماس :
02133905800 - 09221054258 - 09128300860
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح