33905800
09221054258
شما اینجا هستید : چرخش صنعت  -> محصولات > اورینگ >

اورینگ چیست ؟ از سیر تا پیاز اورینگ و نکاتی که باید بدانید

در این مقاله می خواهیم شما را با یک قطعه ی مکانیکی به نام اورینگ آشنا کنیم . اورینگ ها نوعی واشر مکانیکی در خودرو ها هستند که دارای سطح مسطح O شکل می باشد که کار این قطعه آب بندی می باشد.
اورینگ چیست و معرفی انواع آم
این قطعه با توجه به نوع محل نصب خود در ان این قطعه در انواع و اندازه های مختلف و متنوع تولید و به بازار عرضه می شود . نصب این قطعه خیلی کار سختی نمی باشد و همچنین دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. اورینگ ها به دو صورت می توان مورد استفاده قرار داد . یک مورد به صورت داینامیک و مورد بعدی به صورت استاتیک. 
در ادامه میخواهیم به این موضوع بپردازیم که اورینگ چیست و چگونه عمل می کند؟
اورینگ ها توسط روش ها و وسایل متنوعی همچون روش های قالب گیری تزریقی – قالب گیری فشار و یا  قالب بندی انتقالی و اکستروژن تولید می شوند . پس از انجام انتقال، فشار سطح با فشار بسیار زیادی بالا می رود. در نتیجه تا هنگامی که اورینگ از نظر مکانیکی صحیح نصب شده باشد عمل آب بندی را به درستی انجام خواهد شد  و بیشترین علتی که در رابطه با عدم آب بندی مناسب اورینگ ها ممکن است به وجود بیاید، برآمدگی بخش های جفت شده به هم می‌باشد. درزگیر هایی نیز جهت ایجاد یک نقطه تماس میان اورینگ و سطوح آب بندی طراحی می‌شوند. 
اورینگ اصل و اورینگ تقلبی
چرخش صنعت ، مرکز خرید اورینگ در تمامی برند ها و انواع مدل با قیمت عالی
اورینگ چیست و برای چیست؟ اورینگ نامی آشنا در بین تمامی افرادی است که به هر نحوی با ابزارهای الکترونیکی و دستگاه های صنعتی سر و کار دارند. اورینگ یکی از ابزارهایی است که به شکل دایره ای بوده و برای آب بندی مورد استفاده قرار می گیرد. این واشر مکانیکی ابعاد کوچک دارد ولی وظیفه بسیار بزرگی را در دستگاه ها ایفا می کند. در ادامه توضیحات بیشتری را در خصوص این واشرها به شما ارائه خواهیم داد.  همچنین لازم بذکر است ، چرخش صنعت مرکز خرید اینترنتی انواع اورینگ می باشد.

چگونه جنس اورینگ را تشخیص بدهیم؟

برای تشخیص جنس اورینگ یک مقدار اورینگ را کشیده و سپس رها کنید . اگر به حالت اولیه ی خود بازگشت جنس آن نسوز و اصل می باشد. اما اگر بعد از کشش در آن سوراخ هایی به وجود آمد به این معنی می باشد که جنس اورینگ بی کیفیت و کاملا معمولی می باشد. یک اورینگ با کیفیت و دارای جنس خوب پس از مدتی که در ارتباط و برخورد با مایعاتی همچون گازوئیل  و روغن کیفیت قبل خود را از دست نمی دهد و به همان حالت اولیه ی خود باقی خواهد ماند اما اورینگ با جنس بی کیفیت و معمولی در برخورد با مایعات خیلی زود حالت خود را از دست داده و حالت شکننده به خود می گیرد. در ادامه به انواع اورینگ ها خواهیم پرداخت .

پیوند ها
شرکت FST
شرکت Corteco
اطلاعات تماس با ما

تلفن های تماس : 33905800  و   09221054258

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت چرخش صنعت می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح